Życzenia dla naszych kochanych Babć i Dziadków

Świetlica szkolna nie zapomniała o tym, że koniec stycznia to ważne dni dla wszystkich Babć i Dziadków, gdyż to właśnie 21 i 22 stycznia obchodzone są ich święta.

Cały miniony tydzień w świetlicy szkolnej poświęcony był tematyce tych dwóch specjalnych dni, które mimo zimna za oknem rozgrzały serca dzieci.

Uczniowie wykonywali lapbooki dla babci i dziadka, kolorowe laurki, a także opowiadali, za co kochają swoje babcie i dziadków. Zgodnie podkreślali, że cenią sobie ich miłość, opiekuńczość, przyjaźń, pomoc, zaufanie i przekazywanie tradycji rodzinnych. Gazetka świetlicowa została również upiększona o kolorowankę XXL z wizerunkiem Babci i Dziadka.

A cały zespół świetlicy z okazji Dnia Babci i Dziadka życzy wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.