Liceum i Technikum

Życzenia świąteczne

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkół Katolickich w Opolu składają najserdeczniejsze życzenia zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas wypełniony radością i miłością, pełen rodzinnego ciepła, pogody ducha i pokoju. Niech nowonarodzony Chrystus pomnoży w nas wiarę, nadzieję i miłość i obdarzy obfitością łask.  W nadchodzącym Nowym Roku życzymy Państwu wytrwałości w realizowaniu wytyczonych celów i pokonywaniu trudów codzienności, spełnienia najskrytszych marzeń i pragnień. Niech nigdy nie zabraknie wokół nas ludzkiej życzliwości, wrażliwości i troski o potrzeby drugiego człowieka. Dokładajmy wszelkich starań, by świat wokół nas każdego dnia stawał się piękniejszy, a nasze życie obfitsze w prawdę, miłość i dobro.

foto: pixabay