Liceum i Technikum

Ciekawi ludzie – spotkanie ze strażakami

Poznajemy zawody z pasją

18 maja uczniowie klas I-III w ramach świetlicy mieli okazję spotkanie ze strażakami OSP Antoniów, którzy specjalizują się w ratownictwie nawodnym. Na początku goście opowiedzieli o swoim zawodzie, opisali jak wygląda ich strój oraz jakie zasady obowiązują strażaków podczas pożaru. Strażacy przypomnieli także, jakie zasady obowiązują nad wodą. Później uczniowie mogli przymierzyć stroję strażackie oraz przetestować ich sprzęt.

Niesamowite spotkanie 🙂

spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami spotkanie ze strażakami