Liceum i Technikum

Przegląd Piosenki Religijnej – zapraszamy do udziału w III edycji

W ZWIĄZKU Z ODWOŁANIEM ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W NAJBLIŻSZYCH DWÓCH TYGODNIACH PRZEGLĄD PIOSENKI RÓWNIEŻ ZOSTAJE ODWOŁANY. NOWY TERMIN WYZNACZYMY WKRÓTCE!

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych do udziału w III edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”, która odbędzie się w dniu 12 marca 2019 roku w budynku naszej szkoły przy ul. Plebiscytowej 5. Już teraz zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać lub masz talent do gry na instrumencie – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy solistów i zespoły. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 marca.

Regulamin

formularz zgłoszeniowy

Relacja z ubiegłorocznej edycji: : zdjęcia, fotogaleria i relacja w Gościu Niedzielnym